دستگاه لمین SJFM-Z150-3600
دستگاه لمینیت و پوشش اکستروژن کیسه‌های بافته‌شده BOPP با راندمان بالا
توضیحات:
زیرلایه‌های قابل استفاده: پارچه بافته‌شده PP و LDPE، پارچه‌های نبافته، کاغذ و غیره.
مشخصات دستگاه
مشخصات
آیتم SJFM-Z95-900 SJFM-Z100-1600 SJFM-Z120-2400 SJFM-Z150-3600
عرض لبه دای 1200mm 1650mm 2500mm 3700mm
عرض محصول 250-850mm 700-1500mm 1000-2400mm 2000-3500mm
حداکثر سرعت پوشش 236m/min 236m/min 130m/min 100m/min
ضخامت پوشش 0.008-0.03mm-0.05
قطر پیچ 96mm 110mm 120mm 150mm
نسبت L/D 30:1 30:1 30:1 30:1
قطر رول بازشونده و پیچنده 1200mm 1200mm 1200mm 1200mm
ابعاد کلی (L*W*H) 15800×7500×2300mm 16800×11000×2800mm 13300×13000×3200mm 14800×14000×3400mm